O nás

Výzkum aktuálně vzniká na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity na katedře psychologie.

Marcela Leugnerová

Působím jako vyučující na Katedře psychologie FSS MU. Věnuji se aplikaci psychologie v pracovním prostředí a zajímají mě především oblasti výběr lidí, jejich rozvoj, pracovní stres a způsoby, jakými se lidé se stresem mohou vypořádat. Těmto tématům se věnuji jako vyučující, výzkumně a většině z nich také prakticky, při spolupráci s konkrétními organizacemi. V rámci výzkumu, o nějž jste projevili zájem, pomáhám Evě a Danielovi se všemi fázemi jeho přípravy, dělám supervizi vznikajícím diplomovým pracím a budu se podílet na tvorbě odborného článku.

Eva Kostolanská

Jsem právník na full-time. Zároveň ale dokončuji i studium psychologie na Fakultě sociálních studií v Brně, a proto se dlouhodobě zajímám o efektivní způsoby odpočinku a duševní zdraví obecně. Diplomová práce pro mě nyní znamená možnost propojit dva světy – právnický a psychologický – abych zjistila víc o tom, jak by právníci nejlépe mohli relaxovat a získávat energii pro svoji práci a zamezili tak případnému vyhoření nebo únavě.

Daniel Carbol

Jsem studentem psychologie na Fakultě sociálních studií v Brně. Zajímám se o témata spánku, prokrastinace a jejich kombinaci ve stále vzrůstajícím fenoménu tzv. spánkové prokrastinace. Od výzkumu, který poslouží jako podklad pro mou diplomovou práci, si slibuji objasnění dosud neprozkoumaných aspektů spánkové prokrastinace a jejich praktických implikací pro pracovní život i volný čas odborníků v kognitivně náročných profesích, mezi které bez debaty patří právo.